بسمه تعالی

ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن بهمن ماه و ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و همچنین آغاز نیمسال دوم ۹۵- ۹۴ به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، انتخاب واحد بر اساس تقویم آموزشی از سه شنبه ۶ بهمن شروع می شود، بر این اساس نیاز است مواردی ذکر شود که با رعایت آنها این ترم انتخاب واحدی راحت و بدون دردسر داشته باشیم:

  • انتخاب واحد بر اساس ورودی ها مشخص شده و با رعایت زمان تعیین شده به جریان انتخاب واحد کمک بیشتر کنند. (تقویم آموزشی نیم سال دوم را از این قسمت مشاهده نمایید )
  • هر دانشجو باید از درسهای ارائه شده در رشته خود، درس را انتخاب کند، در صورت انتخاب از رشته های دیگر حتما باید با مدیر گروه هماهنگ شود.
  • دانشجویان عزیز دقت داشته باشند، بر اساس چارت هشت ترمی مشخص شده در بخش آیین نامه ها و فرم های آموزشی، برنامه ترم خود را تهیه کرده و سپس طبق درسهای ارائه شده در پیش انتخاب واحد، به صورت مشخص و با دقت فراوان دروس خود را انتخاب کنند. (چارت درسی را از این قسمت مشاهده نمایید )
  • اگر احیانا در جریان انتخاب واحد به مشکلی برخوردند که آیا پیش نیاز هست یا نه؟ با مراجعه به چارت هشت ترمی رشته خود، این مسئله را به دقت بررسی نمایند تا مشکلات بعدی پیش نیاید.
  • از آنجا که انتخاب واحد به صورت اینترنتی بوده است، امکان دارد سامانه با مراجعه زیاد دانشجویان دچار مشکلات نرم افزاری شود این انتظار از دانشجویان می رود که حوصله و صبر به خرج داده تا مشکلات بر طرف شود. همکاران ما البته در تمامی مراحل برنامه ها را رصد می کنند.
  • اگر بنا به دلایلی مشکلی پیش آید و سقف واحدها پر نشود، دقت کنند که تا دو درس را می توانند در زمان حذف و اضافه یعنی در ۱۸ و ۱۹ بهمن درست کنند. لذا نیاز نیست که دانشجویان در آموزش ازدحام کنند و یا با مدیران گروه تماس بگیرند.
  • ممکن است در شرایط اضطراری و یا موارد خاص، کسی موفق به انتخاب واحد نگردد(باید شرایط اضطراری محرز شده و مدارک مستند ارائه شود) زمانی را در نظر گرفته شده تا مشکلات بر طرف شود.

در پایان از همکاری و دقت دانشجویان گرامی سپاسگزاری می شود.

همچنین در این فرصت از مدیران محترم دانشگاه و همکاران گرامی در برگزاری امتحانات به نحو احسن کمال تشکر را داشته و آرزوی موفقیت و پیشرفت برای مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین داریم.

مدیر امور آموزش و تحصیلات تکمیلی

بهمن ماه ۹۴

Print Friendly, PDF & Email